جمعه, 28 شهريور 1399
  • ساعت : ۱۸:۳۸:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ 
راه اندازی و شروع فعالیت موسسه خیریه كمالی در بیمارستان
در پی هماهنگی مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه با مسئولان بیمارستان، نشست راه اندازی موسسه خیریه بیمارستان با حضور ریاست بیمارستان و هیات موسس مورخ 5 شهریورماه 99 برگزار شد...

در پی هماهنگی مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی البرز با مسئولان بیمارستان، نشست راه اندازی موسسه خیریه بیمارستان با حضور نماینده دانشگاه، رئیس بیمارستان و هیات موسس در سالن آمفی تئاتر بیمارستان مورخ 5 شهریورماه 99 برگزار شد...

در این جلسه، خانم عسگری نماینده مدیریت سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه گفت: مشارکت مردم و نیکوکاران در اداره راهبردی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی در قالب مؤسسات خیریه بیمارستانی، از جمله طرح ها و برنامه هایی است که از سوی اداره خیرین و مؤسسات خیریه دانشگاه انجام می شود.

در ادامه جلسه، دکتر جشنی ریاست بیمارستان ضمن تشکر از حمایت خیرین استان از بیماران و بیمارستان افزود: این مؤسسات با هدف حمایت و کاستن رنج بیماران نیازمند در تامین هزینه های دارویی و درمان که توان پرداخت هزینه بیماری حتی با تعرفه دولتی را ندارند راه اندازی می شود؛ در این مؤسسه مددکار اجتماعی نقش دبیر مؤسسه خیریه را دارد که مرجع تشخیص بیماران نیازمند، شیوه نامه های مددکاری و بانک اطلاعاتی معتبر است.

دکتر جشنی، در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت بیمارستان، از اعتبار نیم میلیارد ریالی برای تخفیف به بیماران نیازمند در پنج ماهه نخست سال خبر داد و تشکیل این مؤسسه خیریه را عاملی برای سرعت بخشیدن و کیفیت خدمات درمانی در بیمارستان با حمایت خیرین نیک اندیش دانست.

و میتوان گفت:هدف از تاسیس مؤسسه خیریه بیمارستاني،  انجام کارهاي عام المنفعه همچون: ساخت بيمارستان، تعمير و تجهيز ساختمان مرکز درماني، خريد تجهيزات پزشکي و تعميرات آن، کمك به بيماران بي بضاعت، برگزاري دوره هاي آموزشي در راستاي جذب كمك هاي خيرين و غيره مي باشد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0