جمعه, 28 شهريور 1399
  • ساعت : ۱۷:۱۳:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ 
بازدید كارشناسی سازمان آتش نشانی استان البرز از وضعیت ایمنی بیمارستان
طی هماهنگی به عمل آمده با تیم کارشناسی سازمان آتش‌نشانی استان البرز، بازدید بیمارستان جهت شناسایی وضعیت ایمنی بیمارستان‌ با ورود به مکان های پرخطر انجام شد...

طی هماهنگی به عمل آمده با عوامل اجرایی سازمان آتش نشانی استان البرز، تیم کارشناسی سازمان آتش‌نشانی منطقه در تاریخ 13 شهریورماه 99، بر حسب وظیفه ذاتی از مکان های پرخطر ورود کرده و با بازدید از مرکز در شناسایی وضعیت ایمنی بیمارستان‌، در جهت کاهش خسارات و تلفات در بروز حوادث، اقدام نمودند.

در این بازدید که پرسنل آتش نشانی در ساعت 9:30 در بیمارستان حضور یافتند مدیربیمارستان، دبیر بحران، مسئول آتش نشانی و مسئول تاسیسات همراهی نموده و از قسمت‌های مهمی چون پشت‌بام، موتورخانه ، پارکینگ و ... بازدید نمودند و پیشنهادات و نظرات سازنده خود را به تیم بحران بیمارستان ارائه نمودند.

در این بازدیدها، هدف این هست در صورتی که این ساختمان‌ها از نظر ایمنی دارای معایبی باشد، نکات مهم به مسئولان ارائه شود تا در رفع معایب در جهت توسعه ایمنی تلاش شود و همچنین با انجام برنامه ریزی لازم جهت ارائه آموزش ایمنی به نیروها و پرسنل در خصوص کار کردن با خاموش کننده‌های دستی و سیستم اطفاء، آمادگی کامل ایجاد شود.

 از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه آتش نشانان محترم كمال تشكر را داریم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0