جمعه, 28 شهريور 1399
  • ساعت : ۱۶:۵۲:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ 
فعالیت پزشك متخصص ارتوپدی و انجام نخستین عمل جراحی ماژور ارتوپدی با موفقیت...
با توجه به شروع فعالیت پزشک متخصص ارتوپدی در مرکز آموزشی درمانی کمالی، امروز 17 شهریورماه99 نخستین عمل جراحی ماژور ارتوپدی با موفقیت انجام شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان، متخصص ارتوپدی از اوایل خرداد ماه سال 99 در درمانگاه و کلیلنیک مرکز حضور یافته و از اواسط مرداد ماه سالجاری نیز اعمال جراحی ارتوپدی خود را شروع کرد و در تاریخ  17 شهریورماه نخستین عمل تعویض مفصل را روی یک آقای 61 ساله با موفقیت انجام داد.

آقای دکتر جشنی، ریاست  مرکز آموزشی درمانی کمالی، ضمن تشکر از کلیه دست اندرکاران در ایجاد بستر مناسب جهت شروع فعالیت متخصص ارتوپد در بیمارستان با هدف توسعه خدمات درمانی خاطرنشان کرد : امیدواریم با عنایت ویژه مسئولین و با مشارکت بیشتر متخصصین ارتوپدی، بتوان  شاهد ارتقاء خدمات به مراجعین باشیم.

آقای رضایی، مدیریت بیمارستان نیز تصریح کرد: دعوت از همکاران ارتوپدی که در سایر مراکز درمانی فعالیت دارند نیز با اخذ مجوز از سوی دانشگاه در دستورکاربیمارستان قرار دارد.

ایشان ادامه داد: متخصص ارتوپدی روزهای سه‌شنبه هر هفته بیماران سرپایی را در درمانگاه تخصصی بیمارستان معاینه و ویزیت می‌کند و طبق برنامه تنظیمی، اعمال جراحی غیر اورژانسی را در اتاق عمل انجام می‌دهند و در صورت نیاز بیماران به دریافت خدمات ارتوپدی با درخواست مشاوره از سوی پزشک، بیماران معاینه، بستری، عمل و تعیین تکلیف می‌گردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0