پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


جستجو در سايت
نام واحد
نام فيلد
عبارت جستجو
 


اخبار و مناسبت ها
دسته بندي اخبار 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
۱۱:۸:۲۵
در راستای دستیابی به استانداردهای اعتباربخشی و کسب اطمینان از بهبود مستمر کیفیت خدمات و بررسی شاخص های ارزیابی عملکرد، بازدید فرایندهای جاری از سوی تیم کارشناسی دانشگاهی مورخ 4 تیرماه 99 انجام شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ 
۸:۱۴:۵
نشست مشترک بررسی وضعیت کمی و کیفی ارائه خدمات پرستاری و مامائی با حضور خانم خوشخوی و سوپروایزران برگزار شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
۱۷:۳۷:۲۰
سرکار خانم گودرزی" تلاش هاي ارزنده شما، ارزشمند و ستودني و در پيشگاه حضرت باريتعالي مأجور خواهد بود. سرکار خانم خوشخوی" خدمت وتلاش صادقانه در راستاي ارتقاء حوزه سلامت، از ارزش والايي برخوردار است."
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ 
۱۷:۰:۱۸
خدمت وتلاش صادقانه در راستاي استحكام پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و اعتلا و پيشرفت ملت بزرگ ايران از ارزش والايي برخوردار است.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ 
۱۶:۳۴:۴۰
با عنایت به تصمیمات متخذه از سوی ریاست بیمارستان، سرکار خانم خوشخوی به عنوان "سرپرست مدیریت پرستاری و مامائی مرکز آموزشی درمانی کمالی" منصوب شدند.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ 
۱۵:۵۴:۵
رییس دانشگاه در این نشست خاطر نشان شد : خوشبختانه گام به گام به چهارچوب گزارش دهي استاندارد نزديك ميشويم. در بحث تعيين دستاورد ها بايد بسيار دقت شود و موضوع از ابعاد مختلف بررسي شود تا چيزي كه م ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
۱۶:۲۰:۱۵
خدمت وتلاش صادقانه در راستاي استحكام پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و اعتلا و پيشرفت ملت بزرگ ايران از ارزش والايي برخوردار است...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
۱۶:۸:۱۱
رصد اطلاعات حوزه سلامت و شناسایی موضوعات چالشی و همچنین بررسی میدانی اصلاحات موردنیاز زیرساختهای فنی/ عمرانی با حضور آقای دکتر نظری معاونت تویسعه مدیریت و منابع دانشگاه انجام شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
۱۶:۲:۳۱
نشست شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در آن مرکز با هدف برقراری ارتباط مستقیم با صاحبان فرایند جهت تسهیل در عملیاتی نمودن شاخص های حوزه سلامت مورخ 99/03/21 در سالن اجتماعات بیمار ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ 
۸:۲۴:۲۷
از اوایل اردیبهشت ماه کاملا به سمت کاهش پیش رفتیم که تا امروز ادامه دارد و این کاهش در زمینه های بستری،مریض بدحال و مرگ و میر می باشد.
صفحه1از39123456...39.بعدي.برو
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۷۷۱۴۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ 
۱۷:۵۳:۲۲
مركز آموزشي درماني كمالي در نظر دارد نسبت به واگذاري واحد لنژري به مدت يكسال اقدام نمايد.

گالريV5.4.0.0