جمعه, 12 آذر 1400
  • ساعت : ۱۸:۱۷:۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ 
دكتر محمدی ریاست بیمارستان؛ طی پیامی فرا رسیدن 17 آبان روز جهانی رادیولوژی را تبریك گفتند...
در ایام بیماری کرونا؛ اگرچه مشغله عزیزان در عرصه رادیولوژی چندبرابر شده اما هیچگاه در راه خدمت به بیماران احساس خستگی نداشته‌ و همواره برای سلامت بیماران، از بیماری کرونا؛ واهمه‌ای نداشته‌اند.

همکار گرامی واحد رادیولوژی...

8 نوامبر مصادف با 17 آبان ماه سالروز کشف اشعه ایکس است که به عنوان روز رادیولوژی نامگذاری گردیده است.
این روز بهانه‌ای برای تقدیر و پاسداشت از خدمات شایسته و احساس مسئولیت و دلسوزی پرتونگاران و رادیولوژیست‌ها در تشخیص و تسکین آلام بیماران و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها در نظام سلامت است.
خدمات و تلاشهای این عزیزان به عنوان بخشی از چرخه درمان بیماران، همواره موجب افتخار و مباهات حوزه سلامت بوده و قطعاً قدرشناسی عموم جامعه از زحمات و احساس مسئولیت و تکلیف دست اندرکاران این عرصه؛ به این عزیزان انرژی و توان مضاعفتر در جهت خدمت بیشتر به بیماران خواهد بخشید.
در ایام شیوع بیماری کرونا؛ اگرچه کار و مشغله عزیزان زحمتکش در عرصه رادیولوژی چندبرابر شده اما هیچگاه در راه خدمت به مردم و بیماران و انجام رسالت کاری و سازمانی خود احساس خستگی نداشته‌اند و همواره برای سلامت بیماران، از بیماری کرونا و ابتلای به آن؛ ترس و واهمه‌ای نداشته‌اند.
اینجانب ضمن تبریک روز رادیولوژی؛ از زحمات بی‌دریغ و تلاشهای مجدانه تلاشگران و زحمت‌کشان این عرصه در جهت تحقق سلامت جامعه تقدیر و تشکر می‌نمایم و از خداوند متعال برای آنان زندگی با عزت و همراه با آرامش مسئلت دارم.
دکتر محمد جواد محمدی

منبع خبر
روابط عمومی
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0